Architektura 21szego wieku : AIA wybiera Mortimer Marshall na nagrodę Whitney M. Young, Jr.

Po odbyciu służby w US Air Force, Marshall założył The Marshall Group w 1982 roku i ma długą historię świadczenia usług dla AIA.
W latach osiemdziesiątych Marshall stał się pierwszym Afroamerykaninem, który uzyskał członkostwo zarządu w Narodowym Instytucie Nauk o Budownictwie (NIBS).
Marshall jest również aktywnym członkiem National Organization of Minority Architects (NOMA).
Był sponsorem stypendiów dla studentów mniejszościowych, zachęcał ich do kontynuowania architektury i budowania kariery zawodowej poprzez program mentorski ACE i zapewniał wsparcie finansowe, przekazywał materiały i zachęcał swoich pracowników w The Marshall Group do zostania mentorami w programie Architektura w szkołach przez Washington Architectural Foundation.
Firma Marshall została również doceniona za jego wysiłki, aby pomóc małym firmom w konkurowaniu o pracę z klientami publicznymi.
Pracował z GSA, aby włączyć małe przedsiębiorstwa, kobiety i mniejszości w swój program usług publicznych budynków już w latach siedemdziesiątych.
napisał w swoim liście rekomendacyjnym były prezydent AIA, Marshall Purnell, FAIA.
Promował wspólne przedsięwzięcia jako sposób na mniejsze praktyki, aby zdobyć potrzebne doświadczenie.
Nagroda jest wyrazem uznania dla lidera ds.
Praw obywatelskich Whitney M.
Young Jr., który zaapelował do architektów o aktywniejsze zwiększanie uczestnictwa w tym zawodzie przez mniejszości i kobiety.
Odniesienie: AIA
[więcej w: deska tarasowa modrzew syberyjski, energooszczędne okna pcv, blachodachówka gontopodobna ]

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka gontopodobna deska tarasowa modrzew syberyjski energooszczędne okna pcv