Architektura: Green Hotel w Williamsburg / Oppenheim Architektura + Design

Luxigon Oppenheim Architecture + Design wygrał niedawno międzynarodowy konkurs na zaprojektowanie nowego hotelu na Brooklynie w Nowym Jorku.
Trzeci filar Williamsburg Bridge powstał po 108 latach.
Ich projekt hotelu Williamsburg próbuje uchwycić istotę tej tętniącej życiem dzielnicy.
Przylegający zarówno do Williamsburg Bridge, jak i historycznego Williamsburg Savings Bank, budynek wyraża się w trzech dramatycznie proporcjonalnych, prostoliniowych tomach o różnej wysokości i materialności.
Górując wysoko nad okolicą, hotel staje się trzecim filarem mostu, jednocześnie służąc jako archetypiczna wieża do kopulastej bazyliki historycznego brzegu.
Zrównoważony rozwój ponownie stał się ważną kwestią dla Oppenheim Architecture + Design.
Hotel będzie miał energię geotermalną, wiatrową i słoneczną, a także inne strategie oszczędzania zasobów, dla których uzyskał platynową ocenę LEED.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Williamsburg, Brooklyn to jedna z najciekawszych i najbardziej nowoczesnych dzielnic na świecie.
Jest to uduchowione, kulinarne i stylowe epicentrum, które jest surowe, ostre i zmysłowe.
Miejsce, które przyciąga intelektualnych cognisanti w poszukiwaniu.
Prawdziwego ..
Dzięki uprzejmości Oppenheim Architecture + Design Dzięki elementarnej łasce i proporcji grupa wież cofa się od ulicy, przywołując tradycyjną nowojorską typologię wieżowca, ale w ekstremalnej skali, z najwyższą wieżą sięgającą 440.
wysokie przy zachowaniu zaledwie głębokości 16 ..
Trzy wieże angażują się i nawiązują dialog z charakterystycznymi skalami i charakterem kontekstu, przy czym najniższy wolumen odnosi się bezpośrednio do otaczającej okolicy w skali i materiale, środkowy do sąsiedniego kultowego Williamsburg Bank, a trzeci tom rozciąga się do nieba w bezpośrednim dialogu z mostem.
Smukły budynek staje się latarnią po wjeździe do Brooklynu samochodem lub pociągiem, ale skraca się w kierunku ulicy.
Podobnie jak most, wieże są czystym połączeniem inżynierii i architektury, gdzie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne systemy konstrukcyjne są wyrażane i celebrowane w dynamicznym, ale funkcjonalnym wzorcu.
Dzięki uprzejmości Oppenheim Architecture + Design Efektywność logiczna staje się czystością strukturalną, w której przekątne elementy stalowe służą zarówno do stworzenia misternie przegubowej fasady, jak i do optymalnego przeciwstawiania się siłom poprzecznym.
Fasetowa koperta pozwala podziwiać niesamowite widoki Manhattanu z pokoi hotelowych, a także zapewnia stale zmieniający się kalejdoskop, który odbija i zniekształca światło.
Para geotermalna, wiatrowa i do wytwarzania energii słonecznej z różnymi strategiami oszczędzania zasobów, aby uzyskać platynową ocenę LEED.
Dzięki uprzejmości Oppenheim Architecture + Design nie chcieliśmy, by forma hotelu była w ciągłej bitwie z sąsiednim zabytkowym bankiem.
Staraliśmy się osiągnąć więcej za mniej, decydując się na ponadczasowe rozwiązanie, które dostarcza łaski i dramatyzmu poprzez potężne manipulacje skalą, proporcją i materialnością.
Pierwotne pojęcie wieży i bazyliki jest typologią, która często kojarzy się z Renesansem, co jest niezwykle odpowiednie dla obszaru pośród jego własnego, pełnego renesansu.
Jestem niesamowicie podekscytowany pierwszym projektem w Nowym Jorku, a szczególnie w Brooklynie.
To tam moja rodzina po raz pierwszy zakorzeniła się, gdy moi pradziadowie przybyli z Europy.
Urodziłem się tutaj i to jest wspaniałe przyjście do domu, które pomoże nam ustalić więcej obecności w okolicy..
.
Chad Oppenheim Dzięki uprzejmości Oppenheim Architecture + Design Architekci: Oppenheim Architecture + Design Lokalizacja: Williamsburg, Brooklyn, New York, Stany Zjednoczone Zakres: 86 000 SF Hospitality / residence
[przypisy: abra radom, nowenna do charbela, moskitiera na drzwi balkonowe lidl ]

Powiązane tematy z artykułem: abra radom moskitiera na drzwi balkonowe lidl nowenna do charbela