Budownictwo wczoraj i dzis : Konkurs na konkurencję dla przyszłych szkół sprawdzających / Architekt

Społeczność miejska Aby zapewnić przenośne rozwiązanie budowlane dostosowane do danego miejsca, klimatu i pożądanych efektów uczenia się w wydajny, zrównoważony i dostosowujący się sposób, firma Architectus zaprojektowała system pod nazwą eMOD (Educational Modular Offsite Design).
Jest to adaptacyjny system modułowy, składający się z dwóch oddzielnych modułów o wymiarach 4,5 x 15 m, które można skonfigurować w taki sposób, aby stworzyć rozwiązanie budowlane odpowiednie do miejsca, klimatu i efektów uczenia się.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ta interaktywna aplikacja do projektowania edukacyjnego pozwala odkrywać, odkrywać i tworzyć możliwości systemu eMOD.
Aplikacja ma trzy tryby uczenia się, tworzenia i oszukiwania.
Każdy tryb daje możliwość poznania wszechstronności systemu eMOD i znalezienia rozwiązania, które może w przyszłości udowodnić swoją szkołę: – Tryb uczenia: Uczy użytkowników podstaw tego, czym jest eMOD i jak z niego korzystać.
– Tryb tworzenia: Pozwala użytkownikowi projektować, rozwijać, testować, dostarczać i budować modułowy budynek (w środowisku 3D).
– Cheat Mode: Umożliwia użytkownikowi wybór spośród wielu wstępnie zdefiniowanych scenariuszy, które wykazują zdolność adaptacyjną eMOD w dowolnym miejscu, klimacie lub typie budynku.
Urban Emergency eMod opiera się na założeniu, że architektura jest interaktywna.
Wysokość, skala i forma pozwalają użytkownikom na angażowanie się i interakcję z budynkiem w sposób, który rozwija związek i tworzy poczucie własności.
Różnorodność powierzchni uwzględnia podstawowe wymagania dotyczące liczby studentów, budżetów i połączeń z istniejącymi obiektami.
Elementy takie jak pokryte obszary zewnętrzne, ściany z żaluzjami i urządzenia zewnętrzne łączą się, aby uzyskać efekt, który łączy środowiska uczenia się i architekturę w nowy i innowacyjny sposób, który odpowiada w sposób zrównoważony, dopasowując się do miejsca, klimatu lub efektów uczenia się.
Szkoła miejska Aby ułatwić integrację i połączenie budynku z jego kontekstem i otoczeniem, eMOD wykorzystuje szereg funkcji, które pomagają dostosować budynek do konkretnych wymagań.
Sztywna konstrukcja prefabrykowana jest zaprojektowana do siedzenia na palach śrubowych lub w niektórych przypadkach bezpośrednio na podłożu, co minimalizuje potrzebę nachalnych prac przy deskowaniu.
Rozległe przeszklenia i zacienienia umożliwiają doskonałe wizualne połączenie z krajobrazem.
EMOD pozwala na zbadanie opcji przegubowego automatu do gry, który zapewnia zewnętrzną obudowę budynku zarówno do nauki, jak i do życia.
społeczność wiejska System eMOD został zaprojektowany w oparciu o wiele elementów zrównoważonego rozwoju, wśród których najważniejsza jest wiodąca zasada.
robić więcej za mniej ..
Dwa proste moduły mogą być opcjonalnie ustawione i dostosowane do różnych kontekstów, warunków klimatycznych i topografii, a przy minimalnej pomocy z dodatkowych zasobów.
na obszarach wiejskich
[więcej w: magnesy ferrytowe, bramki rozsuwane, bramki rozsuwane do salonu ]

Powiązane tematy z artykułem: bramki rozsuwane magnesy ferrytowe węże do piaskowania