Nowoczesna architektura : Wideo: Ultra Light Village / Clavel Arquitectos, autor: Cristobal Palma

Architekt architektoniczny Cristobal Palma podzielił się z nami tym krótkim klipem instalacji Ultra Light Village autorstwa Clavera Arquitectosa, na planie na placu Civic w Shenzhen.
Jest to część serii instalacji na Biennale architektury i architektury w Shenzhen i Hongkongu w 2011 r., Które będzie otwarte do 18 lutego 2012 r.
Więcej filmów Cristobala Palmy w Blogu: Design School (Sebastian Irarrazaval) Color Shadows (Eduardo Castillo) Biblioteka Nicanor Parra (Mathias Klotz) Przedszkole El Porvenir (Giancarlo Mazzanti) Szkoła Flor del Campo (Giancarlo Mazzanti + Felipe Mesa) Obiekty sportowe (Giancarlo Mazzanti + Plan B) Cristobal Palma (1974, Oxford, Wielka Brytania): z siedzibą w Santiago, Chile, Prace Cristobala obejmują architekturę, fotografię miejską i dokumentalną.
Studiował w londyńskiej szkole architektonicznej School of Architecture (AA), a jego prace zostały opublikowane w wielu tytułach na całym świecie, z ostatnimi zleceniami: The New York Times, Monocle, Wallpaper, Domus, Dwell and Architectural Digest.
Mieszka w Santiago w Chile i pracuje zarówno z architektami w Chile, jak i za granicą.
Śledź Cristobal na Twitterze @CPalmaPhoto.
[podobne: słupki odgradzające, wieszaki na medale, bramki rozsuwane ]

Powiązane tematy z artykułem: bramki rozsuwane słupki odgradzające wieszaki na medale