Architektura i nowoczesne budownictwo – Futurystyczne ilustracje pokazują, jaka architektura i budowa będą wyglądać w 2030 roku

za pośrednictwem MIT Technology Review W świecie, w którym technologia znajduje się w czołówce naszego życia, trudno jest sobie wyobrazić, że wiele miejsc pracy, które są obecnie dostępne, nie istniało 10 lat temu; sterowniki uber, menedżerowie mediów społecznościowych, twórcy aplikacji, a nawet praca pisarza Blogu wydawaliby się abstrakcyjną koncepcją! Wraz z postępem technologii, powstanie jeszcze więcej stanowisk pracy, a pozostali pozostaną w tyle, pozostawiając otwartą na spekulacje co do tego, co będzie dalej.
Niemożliwe jest przewidzenie przyszłości, ale agencja cyfrowa AKQA i Mish Global podjęła próbę niemożliwego i przewidywał kilka potencjalnych miejsc pracy w branży projektowej i budowlanej w 2030 r., po inspiracji z kilku paneli, w których uczestniczyli na Światowym Forum Ekonomicznym.
Przy szybkości zmian w ciągu ostatniej dekady nie wydają się zbyt odległe od rzeczywistości.
za pośrednictwem MIT Technology Review W ostatnich latach zaobserwowaliśmy zniszczenie wielu ważnych elementów architektury.
Budynki takie jak Robin Hood Gardens w Londynie i Szpital Prentice Women s Chicago stanęły w obliczu gniewu kuli, a praca architekta zaginęła na zawsze.
W walce o zachowanie ponadczasowej architektury artyści wyobrazili sobie, że zadaniem ochroniarza tożsamości narodowej jest skanowanie budynków w celu ich cyfrowego zachowania w przypadku skrócenia ich żywotności.
Podobna praca została już zaobserwowana w Iraku, gdzie lasery zostały użyte do zachowania starożytnej ruiny Babilonu zagrożonej przez ISIS.
Drugą pracą, którą AKQA i Mish Global wymyślili, jest drukarka nadbudowy.
Drukowanie 3D na sterydach.
Druk 3D stał się fenomenem XXI wieku, który wywiera wpływ na wiele branż, łączy go z dźwigami i ma potencjał, by wznieść budowę wieżowca na zupełnie nowy poziom.
Między innymi, twórcy wyobrażali sobie recykling odpadów składowiskowych, który zawierał śmieci – atakujący robak-maszyna i zdalni robota-chirurdzy.
Cała lista zadań przewidzianych na rok 2030 znajduje się w artykule tutaj.
Nowości za pośrednictwem: MIT Technology Review.
5 Wyłaniające się kariery w architekturze Technologia, której należy się przyjrzeć w 2018 r.
I poza nią Nawet w takich technologiach jak wirtualna rzeczywistość, rozszerzona rzeczywistość, druk 3D, projektowanie obliczeniowe i robotyka, które już zmieniły architekturę, społeczność projektantów po prostu zarysowuje potencjał nowych technologii .
[przypisy: abler inowrocław, agnella białystok, castorama konin godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: abler inowrocław agnella białystok castorama konin godziny otwarcia