Architektura i nowoczesne budownictwo – Wniosek Helsińskiego Portu Południowego / Macyauski Research & Design

Dzięki uprzejmości Macyauski Research & Design Nowa propozycja South Harbour w Helsinkach, zaprojektowana przez Macyauski Research & Design, jest ikoną bramy do serca miasta, która służy estetycznie i skutecznie turystom i podróżnikom.
Jego silne połączenie miejskie między nabrzeżem a miastem zostało uproszczone, aby skutecznie aktywować południowy port w Helsinkach.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Programowo wymagane terminale zostały skoncentrowane w jednej płynnej i nieskazitelnej kopercie.
Muzeum, centrum turystyczne i rynek zostały przeprojektowane, aby odpowiadać na kontekstowe zależności, pozostając w języku ustalonym przez terminal.
Dzięki uprzejmości Macyauski Research & Design Proponowany krajobraz przekształca swoją wcześniej istniejącą strefę przemysłową w nowoczesny publiczny plac, rynek i park miejski, który zapewnia mieszkańcom Helsinek aktywne środowisko miejskie.
Sam rozmiar obwodu witryny pozwala użytkownikom na doświadczenie projektu podczas ćwiczeń na ścieżce joggingowej i ścieżce rowerowej o 4K.
Widoki na i ze strony są starannie przemyślane, aby nie utrudniać żadnych poprzednich punktów widokowych z historycznych budynków i przystani w Helsinkach.
Dzięki uprzejmości Macyauski Research & Design
[podobne: kichadelko, dom kereta, abler inowrocław ]

Powiązane tematy z artykułem: abler inowrocław dom kereta kichadelko